SEA

Technologia, jakość, niezawodność i obsługa.

Przez prawie ponad 25 lat SEA stała się liderem w dziedzinie automatyki do drzwi i bram jako nowa rzeczywistość zapewniana przez awangardowy system produkcji realizowany w zakładzie o powierzchni ponad 11 000 metrów kwadratowych. Zwycięską strategią, która pozwoliła usatysfakcjonować i stworzyć powiązanie z klientami z ponad 50 krajów, jest wysoka elastyczność gwarantowana przez unikalny system produkcji realizowany w zakładzie.
Ostatecznym rezultatem, który może zapewnić jedynie „własna” produkcja, jest tak zwana CAŁKOWITA JAKOŚĆ. Dzięki tej strategii SEA osiągnęła sukces w uzyskiwaniu szerokiej gamy niezawodnych produktów, skutecznie zdobywała ważne pozycje na wszystkich głównych rynkach światowych oraz uzyskiwała certyfikaty produktów CE i certyfikaty firmy ISO 9001. Produkty spełniają normy bezpieczeństwa UL 325 dla USA – rynku KANADY. W dzisiejszych czasach SEA jest ważną grupą, która stale się rozwija, oferując centra wsparcia, które można znaleźć na wszystkich rynkach zbytu, a CORE BUSINESS koncentruje się na produktach Hydrauilc i zarządza całym cyklem produkcyjnym jako własnym elementem różnicującym w stosunku do konkurentów.
 

Certyfikaty systemowe dotyczące jakości

Od stycznia 1996 r. SEA uzyskała certyfikat UNI EN ISO 9001, wdrażając system zarządzania jakością, który umożliwił staranną kontrolę procesów produkcyjnych i ciągły rozwój. Duża dynamika, wysoka technologia, niezawodność i jakość to cechy, które pozwoliły SEA na uzyskanie certyfikatu produktu CSA (zgodność UL 325 z eksportem do USA i KANADY), po obowiązkowej certyfikacji produktu CE.

 

Nasza historia
Otwarcie pierwszego zakładu produkcyjnego SEA o powierzchni 3000 m2.
Uzyskanie Certyfikatu Jakości ISO 9001.
Uzyskanie certyfikatu UL 325 na eksport produktów do Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Uruchomienie nowej linii elektromechanicznej. Dzięki tej strategicznej decyzji oferta produktów została wzbogacona o wiele nowych modeli, które pozwalają na zmianę pozycji firmy na rynku.
Otwarcie filii w USA.
SEA inwestuje w słońce i rozpoczyna produkcję energii słonecznej poprzez panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu zakładów. Ponad 2000 paneli pokrywa zapotrzebowanie energetyczne firmy
Utworzenie nowej linii produktów FAST i SUPER, zaprojektowanych z myślą o potrzebach niszowych klientów.
Idealne dla ośrodków o wysokim poziomie bezpieczeństwa, takich jak ambasady i więzienia, gdzie wymagane jest super szybkie otwieranie i bardzo wysoka wydajność.
Rozpoczęcie współpracy z firmąPOSTAL STEEL GROUP POLSKA